ingiltere dil okulları için ücretsiz yurt dışı eğitim danışmanlığı

Bize ulaşın

Yurtdışı eğitim dendiğinde şüphesiz ilk ülke İngiltere‘dir. Dünyanın en iyi ve en köklü eğitim kurumları burada bulunur. İngiliz geleneksel yaşam tarzı, zengin tarihi, onlarca milletten insanın müthiş armonisiyle tam bir kültür eşiğidir İngiltere. Köklü ve sağlam altyapıya sahip eğitim sistemi sayesinde her yıl yüzlerce ülkeden binlerce öğrenciye ev sahipliği yapmanın gururunu yaşamaktadır. Başkenti Londra‘nın yanı sıra, akademik eğitimin beşiği Oxford ve Cambridge şehirleri ile deniz kıyısında eğitim görmeyi isteyenlerin tercihi Bristol, Brighton ve Bournemouth en popüler eğitim destinasyonları arasındadır.

İngiltere’nin kültür ve eğitim ilişkilerinden sorumlu uluslararası kuruluşu olan British Council; eğitim kalitesi, sosyal olanakları, öğretim yöntemleri ve konaklama imkanları belirli yüksek kriterleri karşılayan İngiltere dil okullarına onay vermekte olup bu dil okullarını belirli aralıklarla düzenli olarak denetimden geçirmektedir.  Yetkili acentesi olarak temsilciliğini yaptığımız tüm İngiltere dil okulları ve eğitim danışmanlarımız British Council onaylıdır.

British Council

British Council

Lütfen aşağıdaki Yurtdışı Eğitim Bilgi Formu’nu eksiksiz şekilde doldurunuz. Başvurunuz İngiltere’de Eğitim ve Yaşam konusunda “British Council” sertifikalı eğitim danışmanlarımız tarafından özenle değerlendirilecek ve kişisel gereksinimlerinize en uygun program, konaklama, ücret ve havaalanı seçenekleriyle size en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Yurtdışı Eğitim Bilgi Formu

Adınız soyadınız (gerekli)

Cinsiyetiniz (gerekli)
 Kadın Erkek

Doğum tarihiniz (gerekli)

Bulunduğunuz şehir (gerekli)

Eğitim durumunuz (gerekli)

Mesleğiniz (gerekli)

Telefon numaranız (gerekli)

E-mail adresiniz (gerekli)

Eğitim görmek istediğiniz yabancı dil

Eğitim görmek istediğiniz ülke

Varsa, tercih ettiğiniz şehir / bölge

Eğitim görmek istediğiniz program

Eğitim görmek istediğiniz süre

Eğitime başlamak istediğiniz ay

Mevcut yabancı dil seviyeniz

Konaklama tercihiniz

İstediğiniz konaklama süresi

Havaalanı transferi ister misiniz?

Toplam bütçeniz?

Varsa, eklemek istedikleriniz?